Oscar Reuterwärd färglitografi

172270

REUTERSWÄRD, Oscar (född 1915): Perspective japonaise no 365, signerad Oscar Reuterswärd, 71/100, färglitografi, bildyta 62x47 cm

Budhistorik (22 bud)
652395
653791
1 900
652395
1 800
653788
1 700
652395
1 600

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.