Oscar Reuterswärd färglitografi

172267

REUTERSWÄRD, Oscar (född 1915) : Perspective japonaise no 316, signerad Oscar Reuterswärd, 71/100, litografi, bildyta 62x47 cm

Budhistorik (6 bud)
652891
600
652748
550
652748
450
648487
644895

Slutpris SEK:
600
58 EUR, 66 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.