Oscar Reuterswärd färglitografi

172265

REUTERSWÄRD, Oscar (född 1915) : Perspective japonaise no 331, signerad Oscar Reuterswärd, 71/100, litografi, bildyta 62x47 cm

Budhistorik (8 bud)
652752
750
644975
700
644975
550
648520
500
644975
450

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 82 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.