Fritz Lach akvarell

172260

LACH, Fritz (1868-1933): Landskap med sjö, akvarell signerad och daterad 1921, 23x34 cm

Konst, Måleri

Fritz Lach akvarell

Budhistorik (2 bud)

652482
652221

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.