Günther Uecker litografi

172258

UECKER, Günther (född 1930): Litografi i relief, signerad och daterad Uecker 71, 13/150, bladmått 59x49 cm

Günther Uecker litografi

Budhistorik (28 bud)
646931
7 800
653410
7 600
646931
7 400
653406
7 200
646931
7 000

Slutpris SEK:
7 800
744 EUR, 837 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.