Lars Fuhre färglitografi

172257

FUHRE, Lars (samtida): "This is not", signerad och numrerad Lars Fuhre 1/50, färglitografi, bladstorlek 70x49 cm

Lars Fuhre färglitografi
Budhistorik (10 bud)
653678
900
648602
850
645587
648601
645587
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.