Lars Fuhre färglitografi

172256

FUHRE, Lars (samtida): "This is false", signerad och numrerad Lars Fuhre 2/50, färglitografi, bladstorlek 70x49 cm

Lars Fuhre färglitografi
Budhistorik (10 bud)
653742
850
645591
645591
700
653740
650
645591
600

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.