Veteranbilar tusch och blyerts

172224

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 4 st, Veteranbilar, 1960-tal, monogramsignerade, tusch och blyerts, ca 26x37 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (2 bud)

653228
550
653199
500

Slutpris SEK:
550
53 EUR, 60 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.