Per-Inge Isheden oljemålning

172202

ISHEDEN, Per-Inge (född 1937): Motiv från Stockholm - Centralplan, signerad Isheden, olja på duk, 63x85 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Per-Inge Isheden oljemålning

Budhistorik (51 bud)
653616
10 000
653610
9 800
653600
9 600
653596
9 400
653582
9 200

Slutpris SEK:
10 000
1 007 EUR, 1 144 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.