Martin Emond oljemålning

172199

EMOND, Martin (1895-1965):"Vinter", signerad Martin Emond, olja på pannå, 61x91 cm;
UTSTÄLLD: Riksförbundet för bildande konst, nr 20

Konst, Måleri

Martin Emond oljemålning

Budhistorik (9 bud)
652850
2 400
652415
652849
652415
1 600
652239

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.