Reinhold Ljunggren färglitografi

172198

LJUNGGREN, Reinhold (1920-2001): "Torget om sommaren",1956, signerad R Ljunggren 240/260, färglitografi, 31x54 cm

Något gulnad

Budhistorik (4 bud)

654522
1 600
644357
644357
644356

Slutpris SEK:
1 600
161 EUR, 183 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.