Mart Org oljemålning

172197

ORG, Mart (född 1935): Vy över Stockholm, signerad och daterad Mart Org 1988, olja på duk, 55x46 cm

Konst, Måleri, Stockholmiana

Mart Org oljemålning

Budhistorik (17 bud)
653300
3 200
653105
653290
653105
2 800
652876
2 600

Slutpris SEK:
3 200
309 EUR, 351 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.