Scrolls Kina

172189

SCROLLS, 2 st., Kina, 1900-tal, blomstermotiv, akvareller, 129,5x30,5 resp 141,5x39,5 cm

Veck, slitage

Orientaliskt, Konst

Scrolls Kina

Budhistorik (17 bud)
653473
2 800
653130
2 600
653130
2 400
652473
653112

Slutpris SEK:
2 800
267 EUR, 300 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.