Scrolls Kina

172184

SCROLLS, 2 st., Kina, 1900-tal, motiv med solfjädrar resp landskap, akvareller, 12x39 resp 13,5x42, 29,5x45,5 cm

Orientaliskt, Konst

Scrolls Kina

Budhistorik (10 bud)
653498
3 200
653437
653437
2 600
653497
2 400
653437

Slutpris SEK:
3 200
305 EUR, 343 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.