Servisdelar Berså

172181

SERVISDELAR, 15 st, "Berså", Gustavsberg
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Sprickor, bruksslitage

Keramik/Porslin

Servisdelar Berså

Budhistorik (20 bud)
653472
653470
3 800
653470
3 600
653471
3 400
653470
3 200

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.