Servisdelar Koka blå

172179

SERVISDELAR, 35 st, "Koka blå", Rörstrand, ugnseldfasta
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Bruksslitage

Keramik/Porslin

Servisdelar Koka blå

Budhistorik (21 bud)
652965
3 600
653456
3 400
652965
3 200
653445
652965
2 800

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.