Sminklådor Yngve Ekström

172177

SMINKLÅDOR, 1960-tal, möjligen Yngve Ekström, ek, 4 lådor, höjd 25, 38x26 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Bruksslitage

Diverse

Sminklådor Yngve Ekström

Budhistorik (24 bud)
653438
4 200
653219
653219
653436
2 800
653219
2 600

Slutpris SEK:
4 200
401 EUR, 451 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.