Sminklådor Yngve Ekström

172175

SMINKLÅDOR, 1960-tal, möjligen Yngve Ekström, ek, 4 lådor, höjd 25, 38x26 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Bruksslitage

Diverse

Sminklådor Yngve Ekström

Budhistorik (18 bud)
653409
4 200
653216
653216
652802
652803

Slutpris SEK:
4 200
405 EUR, 460 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.