Scroll Kina

172173

SCROLL, Kina, 17/1800-tal, två figurscener, sidenmåleri, bildyta 31,5x41 cm vardera

Skador, revor, uppfodrad

Orientaliskt, Konst, Konst, Måleri

Scroll Kina
Budhistorik (32 bud)
653402
7 600
653399
7 400
653396
7 200
653398
7 200
653396
7 000

Slutpris SEK:
7 600
765 EUR, 869 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.