A Pretzmann oljemålning

172172

PRETZMANN, A (18/1900-tal): Insjölandskap, signerad A Pretzmann, olja på duk, 60x94 cm

Lagningar, färgbortfall

Konst, Måleri

A Pretzmann oljemålning

Budhistorik (2 bud)

653002
646406

Slutpris SEK:
34 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.