Scroll Kina

172163

SCROLL, Kina, 1900-talets första hälft, motiv med and, akvarell, 106x29 cm

Veck

Orientaliskt, Konst

Scroll Kina
Budhistorik (41 bud)
653393
5 000
653405
4 800
653393
4 600
653388
4 400
653369
4 200

Slutpris SEK:
5 000
477 EUR, 537 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.