Wolmer Zier oljemålning

172161

ZIER, Wolmer (1910-1990): "Havet Lökken", signerad W. Zier, olja på duk, 67x97 cm

Konst, Måleri

Wolmer Zier oljemålning

Budhistorik (29 bud)
653390
2 800
653381
2 600
653245
2 400
653226
653242

Slutpris SEK:
2 800
282 EUR, 320 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.