Färgserigrafier

172155

DAVIES, Richard (född 1944): Guggenheim/New York, signerad Richard Davies -81-83, 59/125, färgserigrafi, 95x112 cm, OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, arkitektonisk komposition, signerad och numrerad, 50/100, färgserigrafi, 90x100 cm

Färgserigrafier

Budhistorik (4 bud)

661878
600
661855
550
661793
500
657049

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.