Peter Dahl färglitografi

172153

DAHL, Peter (född 1934): "Flaskan", signerad Peter Dahl, 205/210, färglitografi, 59x78 cm

Peter Dahl färglitografi

Budhistorik (12 bud)
660217
657576
1 900
660214
1 800
657576
1 700
659397
1 600

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.