Oljemålningar med vinter- och strandmotiv

172144

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR (18/1900-tal): Vintermotiv och strandmotiv, monogramsignerade och daterade FA-87, olja på duk, vardera ca 24x32 cm

Krackeleringar

Konst, Måleri

Budhistorik (5 bud)
652918
651558
900
646332
600
645583
500
645582

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.