Karmstol "Eva" samt taburett

172143

KARMSTOL, "Eva", Bruno Mathsson, TABURETT, sadelgjord
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Slitage och skador klädsel med fläckar

Karmstol

Budhistorik (18 bud)
660487
3 600
660827
3 600
660487
3 400
660547
3 200
660487

Slutpris SEK:
3 600
347 EUR, 395 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.