Viggo Langer oljemålning

172142

LANGER, Viggo (Danmark 1860-1942): Strandmotiv med hus, signerad och daterad Viggo Langer 1907?, olja på duk, 48x76 cm

Konst, Måleri

Viggo Langer oljemålning

Budhistorik (2 bud)

653058
850
650466

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.