Stolar och karmstol Börge Mogensen

172141

STOLAR, 1 par, KARMSTOL, ek, sadelgjord, design Börge Mogensen för firma Karl Anderson, brännmärkta
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Slitage och skador samt fläckar

Budhistorik (5 bud)
660373
660365
900
660355
750
660148
700
655323

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.