Bord i teak och skinn

172135

BORD, teak, svart skinnskiva, höjd 77, 110x65 cm
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Bruksslitage

Bord i teak och skinn

Budhistorik (4 bud)

661375
661374
1 400
661372
656695

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.