Byrå rokokostil

172134

BYRÅ, 1900-tal, rokokostil, mahogny, intarsia, höjd 70, 102x39 cm

Smärre slitage, nyckel saknas

Byrå rokokostil

Budhistorik (17 bud)
660485
660239
660476
660239
950
660474
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.