Byrå Louis XV-stil

172133

BYRÅ med stenskiva, 1900-tal, Louis XV-stil, fanérad med olika träslag, intarsia, beslag i mässing, höjd 88, 120x53, nyckel finns

Bruksslitage

Byrå Louis XV-stil

Budhistorik (9 bud)
660422
6 400
659098
5 000
659093
4 600
659090
656565
3 400

Slutpris SEK:
6 400
644 EUR, 732 USD
Utropspris SEK:
8 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.