Karmstolar NK

172130

KARMSTOLAR, 4 st, 1960-tal, skyltmärkta NK, teak och svart skinn
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Slitage och skador

Karmstolar NK

Budhistorik (24 bud)
660479
3 400
660471
3 200
660475
3 200
660471
660469
2 800

Slutpris SEK:
3 400
342 EUR, 389 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.