Karmstolar NK

172129

KARMSTOLAR, 4 st, 1960-tal, skyltmärkta NK, teak och svart skinn
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Slitage och skador

Karmstolar NK

Budhistorik (21 bud)
660434
2 400
660433
659773
659685
1 300
659684

Slutpris SEK:
2 400
232 EUR, 263 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.