Karmstolar Olli Mannermaa Helsingfors

172121

KARMSTOLAR, 3 st, design Olli Mannermaa, Helsingfors, 1960-tal, tygklädda på kromad benställning
PROVENIENS: Wenner-Gren Stiftelserna

Fläckar, slitage

Budhistorik (7 bud)
659741
750
659819
700
659741
650
659817
600
659741
550

Slutpris SEK:
750
76 EUR, 86 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.