Andreas Lundberg gicleetryck

172117

LUNDBERG, Andreas (samtida): "Camoflaged" ur The bla bla series, monogramsignerad AL, numrerad 4/90, gicléetryck, bladstorlek 44x30 cm

Andreas Lundberg gicleetryck
Budhistorik (1 bud)

658687
2013-03-05 15:38:43

2013-03-05 kl 15:42
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.