Lars Wellton oljemålning

172116

WELLTON, Lars (1918-1992): "Ensamhet", signerad Wellton, olja på duk, 100x135 cm

Smärre fläckar

Konst, Måleri

Lars Wellton oljemålning

Budhistorik (4 bud)

650338
650334
650332
700
650331

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.