Andreas Lundberg gicleetryck

172115

LUNDBERG, Andreas (samtida): "Shut up&listen" ur The bla bla series, monogramsignerad AL, numrerad 4/90, gicléetryck, bladstorlek 44x30 cm

Andreas Lundberg gicleetryck
Budhistorik (5 bud)
645307
500
655793
450
645307
655206
645307

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.