Akvareller med stockholmsmotiv

172114

OLSSON, Carl August (1865-1933): 12 st, stockholmsmotiv, bl a Humlegårdsgatan, Klara kyrka, Maria kyrka och Lidingöbro värdshus, akvareller, signerade Aug. Olsson, bildyta ca 14x20 cm

Konst, Måleri

Budhistorik (1 bud)

650357
2013-02-27 19:50:47

2013-03-01 kl 19:00
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.