Andreas Lundberg gilceetryck

172113

LUNDBERG, Andreas (samtida): "What the fuck is this shit" ur The bla bla series, monogramsignerad AL, numrerad 5/90, gicléetryck, bladstorlek 44x30 cm

Andreas Lundberg gilceetryck
Budhistorik (3 bud)

645308
655204
645308

Slutpris SEK:
39 EUR, 44 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.