Skåp i furu 1800-tal

172112

SKÅP, 1800-tal, furu, höjd ca 210, 26x55 cm

Skador

Skåp i furu 1800-tal

Budhistorik (6 bud)
655877
655874
1 600
655873
1 400
654113
750
652488
700

Slutpris SEK:
193 EUR, 219 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.