Peter Dahl akvarell

172103

DAHL, Peter (född 1934): Silhouette, signerad Peter Dahl, bildytan märkt 51 med blyerts, akvarell, 18,5x28,5 cm

Konst, Måleri

Peter Dahl akvarell

Budhistorik (8 bud)
652201
3 200
651932
651931
2 800
651930
651924

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.