Diverse inträdeskort, reklamblad mm

172101

ENTRÉBILJETTER, PROGRAM, REKLAMBLAD MM, mest 1800-tal,

Skador

Böcker/Kartor

Budhistorik (4 bud)

654444
1 600
654458
654444
651408

Slutpris SEK:
1 600
154 EUR, 175 USD
Utropspris SEK:
1 800

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.