Peter Dahl akvarell

172099

DAHL, Peter (född 1934): Nakenscen, signerad Peter Dahl, akvarell, 20,5x29,9 cm

Konst, Måleri

Peter Dahl akvarell

Budhistorik (13 bud)
653042
2 600
652359
2 400
652163
647589
647586
1 900

Slutpris SEK:
2 600
251 EUR, 285 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.