Äldre böcker i vagn

172098

BÖCKER, ÄLDRE i stor vagn, 1700-1900-tal, bl.a. Svenska memoarer och bref, Stockholms Adresskalendrar, språkläror, tidningar

Skador och defekter

Ändringar/tillägg
Vagn ingår ej!

Böcker/Kartor

Äldre böcker i vagn

Budhistorik (18 bud)
654448
8 400
654438
8 200
654441
8 000
654438
7 800
654437
7 600

Slutpris SEK:
8 400
846 EUR, 961 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.