Olle Bonniér pastellkrita

172095

BONNIÉR, Olle (född 1925): Figurativ komposition, signerad och daterad O. Bonniér -88, pastellkrita, uppklistrad på kartong,100x70 cm; oramad

Konst, Måleri

Olle Bonniér pastellkrita

Budhistorik (12 bud)
653087
3 200
651603
651528
2 600
650819
2 400
648286

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.