Peter Dahl akvarell

172094

DAHL, Peter (född 1934): Musikant, signerad Peter Dahl, bildytan märkt 51 med blyerts, akvarell, 28,5x19 cm

Konst, Måleri

Peter Dahl akvarell

Budhistorik (14 bud)
653045
653044
3 800
653043
3 600
653041
3 400
653038

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.