Richard Ryan färgserigrafi

172088

RYAN, Richard (född 1974): "Thelma at Brodway" ur Manhattan in fashion, signerad Ryan, numrerad 243/350, färgserigrafi, 48x62 cm

Richard Ryan färgserigrafi
Budhistorik (24 bud)
651259
648238
648238
1 700
648639
1 600
648238

Slutpris SEK:
210 EUR, 236 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.