Carl Peter Lehman oljemålning

172052

LEHMAN, Carl Peter (1794-1876): Kvinnoporträtt, olja på duk, 23,5x18 cm

Krackelerad

Konst, Måleri

Carl Peter Lehman oljemålning

Budhistorik (4 bud)

653066
450
646336
653065
646336

Slutpris SEK:
450
43 EUR, 49 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.