Spelbord i mahogny

171948

SPELBORD, 1800-tal, mahognyfanér, låda, höjd 77, 89x45 cm

Slitage, fläckar

Spelbord i mahogny

Budhistorik (1 bud)

649670
2013-02-27 10:02:33

2013-03-06 kl 14:25
Slutpris SEK:
29 EUR, 33 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.