Karl Dahlqvist oljemålning

171937

DAHLQVIST, Karl (1900-71): Fönsterutsikt med blommor, signerad och daterad Karl Dahlqvist, 1946, olja på pannå, 60x37 cm

Konst, Måleri

Karl Dahlqvist oljemålning

Budhistorik (17 bud)
657042
656727
657038
656727
950
647973
900

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.